colorful island of flowers

There was colorful island of flowers. I stopped in my sadness to make my soul happier . The tears went away, the eye start smiling because of the view who catch my attention. Going back home I felt good.

And the song. All my, she sang how great love could be. The sing of missing is the one we should looking for, show us how important person next to as is. Love the song.

… po drodze, w małej miejscowości zjechałam na parking i poszłam nieznaną mi ścieżką, którą trafiam na wyspę kwiatów, które porywają mnie swoimi kolorami.

To tu pojawił się tulipan, który mnie zachwycił całkowicie tej wiosny, żaden inny, tylko ten, najbardziej jak tylko może. Ma bardzo adekwatną nazwę co do swego wyglądu Texas Flame, Płomień Texsasu.

flame-tulipan

Na wyspie były nie tylko tulipany, ale to im poświęciłam dziś swój zachwyt. Przyroda potrafi być wdzięczna, wystarczy tylko spojrzeć na nią z delikatnością a odda nam to co najpiękniejsze. Moje emocje łagodniały wraz z kolorami kwiatów.

Wyspa kwiatów.


wyspa-tulipany

tulipan Triumph ‚Gavota’

Mariah Carey śpiewa:


Maj 2017 – wyspa kwiatów PL

8 comments

    • dziękuję, wyjątkowo w tym roku się nimi zachwycam, może dlatego, że wiosna nie była zbyt poprawna i kwiaty rozciągnęły się w czasie, za co akurat lubię tegoroczną wiosnę

      Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s