zakupy w Czarnogórze

IMG_6726_Fotor

Lubimy zwiedzać inne kraje, zapamiętywać miejsca i zdarzenia, ale fotografia zatrzyma chwile na dłużej. Zdjęcia często leżą schowane w szufladzie lub na dysku w komputerze. Robiąc zakupy nasze podróże pozostają na dłużej podczas następnych dni.

Ta ice tea będzie zapamiętana przez smak, prawdziwej domowej roboty była.

..

We like to visit other countries, memorize places and events, but photography will keep it for a longer time. Images often lie hidden in a drawer or on a computer drive. When shopping, our journeys stay longer during the following days.

This ice tea will be remembered by the taste, it was the real homemade.

Ice tea
Jucie bar, Stara Budva

 

Szaleństwem stały się magnesy, kubki czy breloki. Teraz jest tendencja na malunek, jaki? malowany farbami- jak bliski czy daleki autentyczności? Podobają mi się, ale chciałabym by trwał ze mną dłużej aniżeli takie jakie widzę na ulicach, których ramek strach się dotknąć, bo może spadnie z wystawki. Dlatego lubię robić im zdjęcia, wciąż mi się podobają i zawsze mogę popatrzeć, ale tylko na ekranie komputera.

 

Biżuteria ma to do siebie, że wystawy okienne z nią już są sztuką piękna, na której warto nasycić się pięknem. Niebieskie kamienie w srebrze bardzo spodobały mi się kolorystycznie. Wystawa z manekinami twarzy, a bardziej w połowie zaciekawiły mnie swoją prezentacją. Ktoś mi powiedział, że są bez mózgu… Ja zapatrzyłam się znów na biżuterię. Bursztyn kojarzy mi się z Polską, te dwa naparstki, które mogły by być tylko do patrzenia zaciekawiły mnie poprzez mój fach. Ciekawa praca na nich wykonana, i pozostają takie bursztynowe.

 

.

Sklepy z ciuchami, to nie moja specjalność, ale- kto ich nie lubi kupować. Ja robię zakupy kiedy coś potrzebuję czyli zakupy na urlopie są absolutnie nie w mojej głowie. Moja podróżniczka jednak poczyniła takowe, bo dla niej to dobry sposób na zakupy będąc poza domem.

 

Koty i bibeloty, a w tym wszystkim i Ty.

 

 

Znalazłam na plaży serduszko z kamienia, dla mnie to cenniejsza pamiątka niż …

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s