Wrzesień polska jesień.

20170926agnes foto
©AgnesFoto

10. Szłam miastem, kiedy trafiłam na wyspę drzew kasztanowych. Zdałam sobie sprawę gdzie już jesteśmy, przecież jesień to krok do zimy. Pięknie tam było, choć na chwilę.

20170922agnes foto

9. Zapanował wielki sezon grzybowy. Byłam już kilka razy w lesie, ale ten borowik szlachetny to szał dnia, takiego zdrowego u dużego grzyba nie widziałam przez co najmniej ostatnich 16 lat. Jest moim zaskoczeniem sezonu jak i okazją do zachwytu nad naturą, która zawsze ma silny wpływ na mój wielki uśmiech.

20170917_serce
serce

8. Spacer do lasu, piękny słoneczny dzień, niebo całe w białych chmurkach. Wiedziałam, że rozglądając się zauważę jakąś co tylko mi przypadnie do gustu, no i masz, jest, ta jedyna.

20170915_niebo
@agnesfoto

7. Niebo, tam zawsze coś się dzieje, a ja mam możliwość zatrzymania tylko tej mojej wybranej chwili, potem idę dalej, a mój zachwyt jest zatrzymany na kolejnym zdjęciu.

20170906_truskawki

6. Nie-do-wiary, idzie jesień a w doniczce truskawka nie zamierza przestać raczyć mnie swoimi smakami. Każdego dnia daje mi łyk dobrego smaku, który nie pozwala mi zapominać i ogrodzie, gdzie posadziłam truskawki, które następnej wiosny mnie zaskoczą swoim nowym wyglądem.

20170908_roza

5. Róża patrzyła na mnie swoimi ciekawymi kolorami. Było po deszczu a ona nie utraciła swego wdzięku. Patrząc na nią myślałam o barwach narodowych.

20170909_sky

4. Niebo dziś dzieliło się na pół. Słońce miało coś do ukrycia, przysłaniało się, zakrywało swe oblicze, a ja jadąc na rowerze zachwycałam się widokiem już wtedy zachodzącego słońca.

20170909_grape

3. Są soczyste i rumienią się w słońcu. Mam nadzieję, że wciąż wiszą i jeszcze skosztuję ich świeżego smaku, jakże ważnego dziś trendu bio. A one sobie spokojnie rosną w ogrodzie i nikt ich chemią nie dokarmia.

20170907_bus

2. Autobus w mieście, wielkie poruszenie, jego kształt wciąż jest atrakcyjny w kraju gdzie takowe przecież nie jeżdżą. Mnie zainteresował swoim kolorem, no bo nie takiego bym się spodziewała. Jest to sposób na reklamę, a autobus był objazdowym biurem poszukujących chętnych do pracy dla firmy wysyłkowej.

20170909_flower
©AgnesFoto
  1. choć to jesienna już pora, to każdy kolor kwiatu jeszcze cieszy moje oko

Wrzesień 2017, Jesień

Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s